KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14087225
nr 1408 7225
Hjalmar Strååt
(1885-1971), Sverige
Oljemålning, Signerad, Gamla Stan. Olja på pannå, 37x27, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:43:23
14/7 17:00:15
Hjalmar Strååt
Läs mer om Hjalmar Strååt